en iyi masaj

En iyi rahatlatan masaj burada desem ne dersiniz? 🙂 Tanışmadan ve denemeden bilemezsiniz tabii, ancak yaptığım masaj türlerinde en iyilerden olduğumu müşterilerim söylüyor 🙂

Masajı En İyi Yapma Tekniği İçin Harika Yollar

Nasıl güzel bir masaj istanbul yapabileceğiniz hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Tabii ki istersiniz ve bunu kesinlikle gerçeğe dönüştürebilecek doğru ipuçları ve püf noktalarını arıyorsunuz. Okumaya devam ederken küçük şeylerin nasıl önemi olduğuna şaşıracaksınız.

Masajınızı yaptığınız zaman odada müzik çalmayı deneyin. Bu müzik kelimesiz, çok dinlendirici ve sakin olmalıdır. Müzik terapisi, genel deneyiminizi maksimize edecek ve yaptığınız masaj sırasında genel tekniğinize yardımcı olacak şekilde kasları yatıştırmayı sağlayabilir.

Masajınızın büyük kısmında bol su için. Neden? Çünkü iyi bir masaj dolaşımınızı sağlayacaktır, ama su toksinlerin vücudunuzdan atılması için gerekir. Masözün ovarak aşırı laktik asidin kaslarınızdan atılımını kolaylaştırması sırasında masajdan önce daha sulu hale gelmek, kanınızı daha az durgun hale getirir. Sulu olmak bu toksinlerin işlenmesi ve atılmasında vücudunuza yardım eder.

en iyi masaj istanbul burada

Eğer stres veya başka olumsuz duygular yaşıyorsanız, vücudunuzun belirli noktalarına masaj yaptırmayı denemelisiniz. Vücudunuzu rahatlatmak için sinir uçlarınızı hedefleyin. Hassas sinir uçları başınızın üst kısmında, yüzünüzün farklı en iyi masaj yeribölgelerinde ve omurganız boyunca yerleşmiştir. Derin bir nefes almadan önce başınızın üst kısmına, alnınıza, yanaklarınıza ve çenenize nazikçe vurmayı denemelisiniz.

Birisi üzerinde deneyebileceğiniz popüler bir sırt masajı “Tırmıklama Masajı” olarak adlandırılır. Bu teknikle parmaklarınızı ayrı olarak yayın ve masaj yapmak için parmak uçlarınızı kullanın. Omuz bölgesinde başlayın ve tırmıklama hareketi kullanarak sırttan aşağı doğru gidin. Sonra, aslında dokunmadan omurgadan aşağı parmaklarınızı hareket ettirin. Bir el aşağıya giderken, diğer eli yukarı götürün.

Eğer uzun süreliğine araba kullanmak sizi zorluyorsa, sırtınıza bir masaj yastığı almayı düşünün.  Bu minderler aracın çakmağına takılır ve sürüş boyunca size farklı yoğunluklarda rahat bir masaj sağlar. Bu herkes için yolculuğu daha keyifli hale getirebilir.

en iyi rahatlatan masaj – deneyin

Thai masajı yaptırmanın pek çok faydaları vardır. Eklemleriniz ve kaslarınızdaki gerginliği gidermesinin yanı sıra, sinir sisteminizi de güçlendirebilir ve daha esnek olmanıza yardımcı olabilir. Terapist sizin için vücudunuzu gerecektir, ancak nefesinizin kontrolünü sizin yapmanız gerekir.

Tabii  en iyi masaj deneyimi için sorun yaşadığınız bütün kısımlarla ilgili olarak masöz bayanı masaj seansına başlamadan önce bilgilendirmeniz gereklidir. Bunu yapmamanız durumunda zaman kaybı olabilir, keyfiniz kaçabilir, asıl ihtiyacı olan bölgelere uygulama zamanı azalır. Bu tür bir iletişim kurmakla sınırlı zaman dilimi içinde terapist bayan eylem planlaması yapabilir, hangi bölgeye ne kadar süre, ne şekilde gibi.

Derinleştikçe masajın hızını artırın. Öznenize gevşemesi için zaman vermek ve kendinizi onun vücuduna tanıtmak için yavaş yavaş başlayın. İlerlerken, ellerinizin hareket hızını artırabilir ve biraz daha fazla baskı uygulayabilirsiniz.

istanbul en iyi masaj salonu yerine bana gelin

Eğer masaj istanbul  için yağ kullanırsanız, müşterinize masajdan sonra duş için bir fırsat sunun. Bu, sadece onların vücutlarından yağı atmaya yardımcı olmayacak aynı zamanda vücutlarını da yatıştırabilir. Ayrıca, yağ ile tıkanmış gözeneklerden kaynaklanan lekeleri engelleyerek cilde fayda sağlayacaktır.

Gerçek şu ki, hiçbir masaj terapisti kirli ayakları ovmayı istemez. Masaj randevunuza gitmeden önce her yerini yıkayın ve temizleyin. Masöz istanbul size teşekkür edecek ve kendi kokularınız masajınız sırasında sizi rahatsız etmeyecektir.

Baş ağrılarınızdan kurtulmak için gözlerinize istanbul masaj yapabilirsiniz. Yorgun gözleriniz varsa avuç içiniz ısınana kadar ellerinizi ovmalısınız. Gözlerinizin üzerine sıcak ellerinizi koyun ve avuç içlerinizin gözlerinizi ısıtmasına izin verin. Sıcaklık gözlerinizde bulunan kasları rahatlatacaktır.

en iyi masöz masaj – kişiden kişiye tercihler farklı

Spa veya masaj salonu girişindeki formda yalan söylemeyin! Yaşadığınız bazı tıbbi sorunları veya yaralanmaları yazmanız önemlidir. Bu, sadece masajdan sonra hasta olursanız spayı sorumluluktan korumakla kalmaz, aynı zamanda sağlığınız ve güvenliğiniz için masajın nasıl yapılması gerektiğini belirlemelerine de olanak sağlar.

Masaj yaptırmanızın nedenleri hakkında düşünme ihtiyacı duyarsınız.  Araba enkazınız oldu mu? Sırtınız incindi mi? Sadece rahatlamak mı istiyorsunuz? Masaj istemenizin sebebi ne olursa olsun, doğru masözü seçebilmeniz için bunu bilmeniz gerekir.

istanbul en iyi masajBir masaj kliniğine ilk ziyaretinizi yapmadan önce, kuruluşu araştırdığınızdan emin olun. Tüketiciler genellikle online yorumlar yazarlar ve uygulama aleyhine herhangi bir şikayet varsa profesyonel siteler veya kuruluşlar bunu bilmenizi sağlayacaktır. Son olarak, yerel Sağlık Bölümü’nüzle de konuşabilirsiniz.

Eğer baş dönmesi veya herhangi bir garip hissiniz varsa, oturup bir nefes aldığınızdan emin olun. Bazen bir masajdan sonra kanın akış miktarı ve dolaşım, zihninizin bir saniye için kararmasına neden olabilecek şekilde normalden çok daha yüksek olur. Acele etmeyin ve tekrar normal gibi hissedene kadar dinlenin.

Bir randevu organize etmeden önce masaj terapistiniz yani masöz istanbul hakkındaki yorumları okuyun. Bir klinik ya da bir terapiste ait olmayan sitelerde yayınlanan, müşteriler tarafından yazılmış yorumlara bakmalısınız. Değerlendirmeleri okuduktan sonra listenizi daraltmanız gerekir.

en iyi masaj yerleri istanbul

Düzgün ve tutarlı olan hareketleri kullanın. Elleriniz masaj eşinize kesinlikle sarsak veya kaba gelmemelidir. Yağ ellerinizin etin üzerinde kaymasına izin verirken hala belirli kas gruplarını hedefleyen nazik teknikler uygulamaya ihtiyaç duyarsınız. Yardımcı olduğunuza dair geribildirimi eşinizden isteyin.

Şimdi öğrendiklerinizi eyleme koyma zamanı geldi. Nerede masaj hizmeti alacağınızı biliyorsunuz 🙂 Küçük başlayın ve teknikleri mükemmelleştirmeye çalışın. Nasıl işe yaradıklarına ve insanların yeni bulunan yeteneğinizi nasıl seveceklerinize şaşıracaksınız. Daha fazla öğrenmeyi sürdürün ve onları şaşırtmaya devam edeceksiniz.

İstanbulda en iyi masöz olma iddasında biri olarak sizinle tanışmayı ve uyum ve uygunluk varsa masöz hizmeti vermeyi dilerim, sevgilerle.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0