erkeklere masaj

Eğer erkek iseniz ve istanbul’da yaşıyorsanız masaj hizmetinden farklı beklentileriniz ve istekleriniz olabilir. Bu gayet anlaşılır bir durumdur.

İster masöz, ister masaj salonu, ister başka yer tercih edin, bilgili ve bilinçli seçimler yapın 🙂 Farklı masaj teknikleri vardır, biliyorsunuz. Tabii masaj videoları da arıyor olabilirsiniz, ama bu bambaşka bir konu 🙂

Rahatlama Masaj Seansı İçin Harika Masaj Göstergesi

Masajlar mükemmel rahatlama araçlarıdır; onlar da aynı şekilde daha iyi kas kontrolünüz olmasına yardımcı olurlar. Değilse masaj keyiflerini keşfetmeniz gerekir. Bu kısa makale, harika bir masaj yaptırmanıza yardımcı olmak için buradadır.

Masajlar sadece zihinsel olarak değil bununla birlikte fiziksel olarak gevşemek için de değerlidir. Bırakın bir masaj ile bazı endişeleriniz gitsin.

Eğer her zaman yaşadığınız kas ağrıları varsa, tetikleyici noktaları bulmaya çalışmalısınız ya da erkeklere masaj gibi bu konuda bir masaj terapisti sormanız gerekir. Tetikleyici noktalar için bir terapi kitabı ya da eğitimli bir masöz size bu acı veren tetikleyici noktalara masaj yapmak ve ortadan kaldırmak için uygun bir yol gösterebilir.

istanbul erkeklere masaj – doğru yere gidin

Masaj, hamilelik boyunca harikadır ancak ilk trimester sonrasına kadar bekleyin. İlk trimester sırasında, bebeğiniz gelişiminin erken aşamalarındadır. Masaj sırasında açığa çıkan toksinler, fetüse zarar verebilir ya da bu hassas dönemde büyümesini önleyebilir. 16 haftaya ulaştığınızda, masajdan keyif almak için hazır olmalısınız.

Gerilim tipi baş ağrılarınız varsa ve ilaçla tedavi kaçınılan bir teknikse masajı düşünün. Masaj istanbul, vücudu gevşetir ve yarar sağlayan belirli basınç noktalarını hedefleyebilir. Haftada bir masaj keyfi, baş ağrılarınızdan kurtulmak ve onları uzak erkeklere masaj salonlarıtutmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm şey olabilecektir.

Masajlarınız için her zaman zamanında bulunun. Ne kadar yoğun bir iş gününüz olsa da oyalanmamak ve geç kalmamak için dikkatli olun.

Acele etmek zorunda kalırsanız veya oraya geç ulaşırsanız gevşemek ve masajdan keyif almak size zor gelecektir. Rahatlamış bir zihin yaratmak en iyisidir.

erkeklere masaj salonu – bazılarının tercihi

Masaj terapistinizin eyaletinizde kayıtlı olduğundan emin olun. Masaj terapistiniz uygun şekilde kayıtlı ve sigortalı değilse, o zaman çalışması sırasında sizin yaralanmanıza neden olursa kendi kendinize bakmaya terk edilme riskiniz vardır. Kaba olma konusunda endişelenmeyin, kanıt isteyin böylece sorumlu ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Kaslarınızda çok fazla gerginlik olma eğilimi varsa ama derin bir masajı sevmiyorsanız, sıcak taş masajı sizin için en iyi tercih olabilir. Pürüzsüz olan taşlar sıcak hale getirilir ve daha sonra vücudun belirli bölgeleri üzerine yerleştirilir. Bu, kasları ve dokuları gerginliği ve bastırılmış enerjiyi serbest bırakarak ısıtır.

Giysi kaygılarının üstesinden gelerek, masaj sırasında utanmış ya da garip hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz.  Ayrıca arkanız gibi masaj yapılmasını istemediğiniz bir yer varsa başlamadan önce terapisti bilgilendirin.

erkeklere masaj yapmak uzmanlık ister

Bazı kadınlar uzun zamandır yaptırmış oldukları en iyi masajın bir erkek masaj terapisti tarafından yapıldığını belirtmişlerdir. Tercihiniz ne olursa olsun, bunu sadece masaj uzmanının cinsiyetine dayandırmayın.

Eğer bir tam vücut masajı yaptırıyorsanız her zaman duş almak isteyin veya en azından masaj rahatlama başlamadan önce ayaklarınızı yıkayın. Elleriniz ve ayaklarınız gibi yerlerde pek çok kir ve bakteri taşıyabilirsiniz ve masaj terapistinizin öncelikle o bölgelere masaj yapıp ve sonra ellerini bir sonraki masaj için sizin yüzünüze koymalarını istemezsiniz.

Masaj terapistiniz size su içmenizi söylediğinde dinleyin! Bir masaj sonrası hızla susuz hale gelmeniz kolaydır çünkü vücudunuzdan toksinler ve sıvılar salınmıştır.

Masajınıza başlamadan önce masaj uzmanınız ile basınç konusunda anlaşın. Eğer uzmanınızın sizde neyin işe yaradığını bilmesini sağlarsanız, özel gereksinimlerinizi karşılamak için masajı uyarlayabilir.

istanbul erkeğe masaj burada

Masaja gittiğiniz zaman uzmanınızla iletişim kurunuz, bundan emin olun. Bir masaj uzmanına gitmek, aynı zamanda bir doktor veya sağlık görevlisine gitmeye benzetilebilir. Randevuya gittiğiniz zaman sorularınız veya endişelerinizi ifade istanbul erkeklere masajetmeye hazır olun.

Üzerinde çalışma gerektirecek herhangi bir bölgeyi, istediğiniz masaj çeşidini ya da duymuş olduğunuz farklı masaj çeşitleri hakkında sorularınızı masaj uzmanına söyleyin.

Derin doku masajı yapıyorsanız işin içine dirseklerinizi de katın. Bu ilk başta masaj yaptığınız kişiye rahatsızlık hissi verebilir ama kası genleştirmenin ve çok keyifli bir duygu vermenin muhteşem bir yoludur. Sonradan rahatsızlık hissi vereceğinden, asla çok fazla basmayın.

Shiatsu masajı, tutulmuş meridyenler içine sert bir basıncı dikkatlice kullanarak sonra hızlıca bırakarak yapılır. Bu masaj türü, acil yardım rahatlamaya ihtiyacı olan yorgun kaslar ile uğraşanlar için mükemmeldir. Diğer masaj türlerinin aksine bu masaj, sonradan kişide ağrıma duyusu bırakmaz; bunun yerine, yenilenen ve yenilenmiş hissedeceklerdir.

erkeklere masaj salonları – istanbulda var

Bir masaj kliniğine ilk ziyaretinizi yapmadan önce, kuruluşu araştırdığınızdan emin olun. Tüketiciler genellikle online yorumlar yazarlar ve uygulama aleyhine herhangi bir şikayet varsa İyi Kuruluş Bürosu bunu bilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bölgesel Sağlık Bölümü’nüzle de konuşabilirsiniz.

Bu makalenin belki de aslında size açıkladığı gibi, harika bir istanbul masaj yapmak için birçok şey yapılmalıdır. Sizin masaj yapan olarak anlamanız gereken çok şey olduğu gibi, masaj yapılan kişinin de anlamak zorunda olduğu şeyler vardır. Burada gerçek anlamda incelemiş olduğunuz önerilerin tümünü alın, bir sonraki masajınızı harika bir şekilde yapacaksınız.

Kaslarınızda çok fazla strese sahip olma eğiliminiz varsa ama derin bir masajı sevmiyorsanız, sıcak taş masajı sizin en iyi tercihiniz olabilir. Bazı kadınlar uzun zamandır yaptırmış oldukları en iyi masajın bir erkek masaj terapisti tarafından yapıldığını belirtmişlerdir. Masajınıza başlamadan önce masaj terapistinizle veya istanbul masöz ile basıncı tartışın. Çalışma gerektiren herhangi bir bölgeyi, istediğiniz masaj türünü veya duymuş olabileceğiniz farklı masaj türleri hakkındaki sormak istediğiniz soruları uzmana söyleyin.

Diğer masaj türlerinin tersine bu masaj, daha sonradan kişide ağrı duygusu bırakmaz; bunun yerine, yenilenen ve yenilenmiş hissederler.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0