evde masaj

Tabii evde evinde evimde masaj arayışında olabilirsiniz, size masaj hakkında öğrenmeye ilgi duyan herkes için faydalı bilgiler vermek isterim.

Kişiler masaj sanatı aracılığıyla, sağlıklı ve rahatlamış hale gelebilirler. Ne yaptığınızı bilmeniz gerekir. Okuyun ve bir masajın sağlayabileceği pek çok yarar hakkında bazı değerli bilgiler öğrenin.

Bir masöz bulmak istediğinizde, sadece lisanslı personel kullanılan bir yer olmasını unutmayın. Uygun şekilde lisanslı olan bir terapist, özel eğitim almıştır ve ihtiyaçlarınızı çok daha iyi bir şekilde karşılayabilecektir. Lisans kurulunca lisanslandırılmış birini işe aldığınızda, lisans kurulu tarafından kabul edilmiş profesyonel davranış ve tekniği garanti etmiş olursunuz.

Eğer eşinize bir masaj yapıyorsanız, tabii evde masaj olabilir, ya da dışarda uygun ortamda, beden dilini izleyin. Masaj sırasında yaptığı kas hareketlerini ve yüz ifadelerini dikkatle gözlemleyin. Daha fazla deneyim kazandığınız zaman, elleriniz vücudu okuma yeteneği geliştirecektir. Gerginlerse, çok fazla basınç uygularsınız.

evde masaj hizmeti – doğru seçim yapın

Ağrıyan ayaklarınızı rahatlatın!  Ayaklarınız gün boyu basınç altındadır ve sıra bir şifa masajına geldiğinde genellikle bu, göz ardı edilir. Ayak parmaklarınıza rahatlamış hissedene kadar, onları nazikçe esneterek, masaj yapın. Ayak evde özel masajparmaklarından topuğa yavaşça geçerek, ayak tabanı üzerinde basınç uygulamak için baş parmaklarınızı kullanın.

Özellikle ağrılı olan ayaklarda,  parmak eklemleriniz ile tabanı yoğurarak daha fazla baskı uygulayabilirsiniz. Son olarak, zengin bir nemlendirici ile yorgun ayaklarınızı tedavi edin.

Bir rahatlama terapisi ve iyileşme için alternatif bir yöntem olarak masaj değerli bir araçtır, tabii istanbul masöz yaparsa. Masaj astımlı çocuklara, kaslardaki ve boyundaki gerginliğin giderilmesine faydalı olabilir. Bir masajdan en iyi şekilde yararlanmak için, rahatlamaya tamamen yoğunlaşmak zorundasınız.

Masaj yaptırdığınızda ışıkların azaltılmasını isteyin. Masajınız rahatlatıcı olmalıdır ve karanlık, bunu edinmenize yardımcı olabilir. Tamamen karanlıkta olmamalısınız, fakat mum kullanıyorsanız, bundan daha fazla ışıklandırma yapmaktan kaçınmaya çalışın.

istanbul evde özel masaj – bilinçli olmanın önemi

Thai türü masajı yaptırmanın pek çok faydası var. Kas ve eklemlerinizde oluşan gerginliği yok etmenin yanından, sinir sistemimizi güçlendirir ve daha fazla esnek olmamıza yardımcı olur. Masöz sizin için bedeninizi gerecektir, ama nefes kontrolü sizin tarafınızdan yapılmalıdır.

Kaslarınızda bir sürü gerginlik varsa ama sert türde bir masaj sevmiyor iseniz, sıcak taş masaj sizin açınızdan en iyi tercihlerden biri olabilir. Pürüzü olmayan taşlar sıcak duruma getirildikten sonra bedenin belirli bölgeleri üzerine yerleştirilir. Bu, kasları ve dokuları gerginliği ve bastırılmış enerjiyi serbest bırakarak ısıtır.

Bir masaj yaptığınızda veya yaptırdığınızda, vücudunuza toparlanması için en az 10 dakika vermeye çalışın. Bu, her gün yaptığınız bir şey olmadığından, bittikten sonra öylece çıkıp gitmek istemeyeceksiniz. Yeniden normal aktivitelere dönmeden önce, kısa bir dinlenme süresi boyunca düzenli kan akışını korumak önemlidir.

masaj mutlu son – memnuniyet

Masaj terapistinizi yani masöz dinleyin ve size verdikleri profesyonel yönergeleri uygulayın. Onlar nihayetinde uzmandır. Bu kişi profesyonel olduğu sürece en iyi olarak bildiği şeye inanın. Buna, masaj uygulamadan hemen önceki herhangi bir istek de dahildir. Kaslarınızın iyi tepki vereceğinden emin olmak için yapmaya gerek duyduğunuz şeyler olabilir.

Eşiniz derin bir masaja ihtiyaç duyarsa, yardım etmek için vücudunuzun ağırlığını kullanın. Ellerinizle sıkı bir masaj yapmak, masajı her ikiniz için de daha az eğlenceli kılıp, sizi çok hızlı bir şekilde yorabilir. Biraz ağırlık koyduğunuzda, daha derine gitmek ve daha uzun bir masaj deneyimi sağlamak daha kolaydır.

Peki evde masaj salonu olur mu? Zor, ama belki 🙂 Masajdan yaklaşık 30 dakika önce biraz yemek yiyin, ama çok fazla yemeyin! Deneyim sırasında şişkin hissetmek istemezsiniz. Rahat hissettirecek ölçüde yeterli yemek yemek istersiniz. Eğer acıkırsanız, tüm masaj süresi boyunca daha fazla stresli olursunuz.

Bir istanbul masaj yapar iken, kendinizi rahatlatmayı unutmamalısınız. Eğer bir çok gerginlik hissediyorsanız, elleriniz ile çok iyi bir masaj yapacak durumda manevra yapabilmek çok daha zorlayıcı olabilecektir. Gerilim bedenin her bir kısmına ve ortamın genel duygusuna olan ilginiz yolu ile de açığa çıkabilecektir.

İnsan vücudu, özellikle de kaslar ve sinirler hakkında, daha fazla şey öğrenmek için zaman ayırmalısınız. Bir kez hassas sinir uçlarının nerede olduğunu bilince ve kasların nerede olduğuna dair daha iyi bir fikriniz olduğunda, daha iyi masajlar yapabileceksiniz. Ayrıca vücudunuzla ilgili daha çok şey bilince, yaşadığınız ağrıları da çok daha iyi bir şekilde anlayacaksınız.

eve masaj hizmeti – güvene bağlı

İlişkinizde baştan yeni bir tür kıvılcım yaratmak istiyor iseniz, eşinize romantik bir tür masaj istanbul yapmayı düşünebilirsiniz. Bu tür teknikler standart bir masaj uygulamasından daha özeldirler ve ayrıca bazı birleşme odaklı günlerde eşiniz olan kişiyi gerçekten rahatlatabilecektir. İlişkinizi dokunma yolu ile geliştirecektir ve ayrıca eşinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilecektir.

Evde bir sırt masajı yapmak için doğru parmak tekniklerini öğrenin. Esasen herbir elden bir parmak ve bir başparmak kullanılarak masaj yapılacağı doğrudur. Ancak, sadece o parmakları kullanarak masaj yapmak baş parmaklarınızın istanbul evde masajyorulmasına sebep olacaktır, dolayısıyla bunları desteklemek için ellerinizin diğer parmaklarını kullanmaya çalışın.

Nefes alıp verme masaj yaptırmanın önemli unsurlarından biridir. Hayatınızda hiç hissetmediğiniz duyguları hissetseniz bile, mümkün olduğunca normal nefes alıp vermeye çalışın. Tüm süreç boyunca nefes alıp verme şekliniz aynı kaldığı için, vücudunuz en sonunda masaja uyum sağlayacaktır.

istanbul masaj salonu servisi – tercih sizin

Sırt ağrınız mı var? O zaman hızlı bir masaj yaptırın. Randevu rahatlıkla programınıza uygun olabilir ve yararlarına inanamayacaksınız! Haftada bir veya iki haftada bir profesyonel bir masözü ziyaret etmek, sırt ağrınızı gerçekten giderebilir ve sizi eski halinize yeniden döndürebilir. En az bir kez deneyin ve görün!

Eğer eşinize bir masaj yapmayı planlıyorsanız, iyiliğinize hemen karşılık vermeye istekli olmazlarsa çok üzülmeyin. İşinizi düzgün yaparsanız, eşiniz çok rahatlamış olacak ve hemen ardından bir masaj yapmak istemeyecektir. Değiş tokuş yapmayı ve ayrıca masaj yapma yaptırma sıralarını planlamalısınız.

Masaj herkese ve herhangi birine yardımcı olabilir. Birçok farklı masaj tekniklerini ve insanlar için ne yapabileceğinizi öğrenmek istersiniz. Şans eseri, yukarıdaki ipuçları size ihtiyacınız olan başlangıcı verebilir. Buna uygun istanbul masöz çok uzakta değil, arayın, tanışalım 🙂

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0