istanbul masöz

İstanbul büyük bir şehir, size uygun masöz bulmak kolay değil, ama bu siteye gelmekle işinizi kolaylaştırdınız. 🙂 Arayın, tanışalım, ne dersiniz?

Masöz adı altında birçok insan çeşitli hizmetler veriyor, ancak birçoğunun bilgi ve fotoları sahte, dolayısı ile maalesef sizleri aldatıyorlar. Ayrıca sundukları hizmet ya çok kalitesiz, ya da çok sıradan, işi bilmiyorlar. 🙂

Ben hem sizleri, hem meslek alanımdaki insanları bilgilendiren yazılar yayınlıyorum, bilgi ve kültürün artmasını istiyorum. Katkım oluyorsa ne mutlu bana 🙂

harika istanbul masaj için tavsiyeler

İyi bir masajı sever misiniz? Yalnız değilsiniz, özellikle de fiyat konusunda tereddütlüyseniz. 🙂

Kaliteli bir masaj almak istiyorsanız, normalde daha pahalı bir mekana gitmeniz gerekir. İyi ki bu makaleyi okudunuz ve bütçenizi korumak için neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

istanbul bayan masöz – doğru tercih

Masaj yaparken, odada müzik çalmayı deneyin. Bu müzik çok kelime içermeyen, rahatlatıcı ve sakinleştirici olmalı. Müzik terapisi kasların rahatlamasına yardımcı olabilir böylelikle masajınızdaki tekniğe yardımcı olur ve deneyiminizi en uç noktaya çıkarabilirsiniz.

Tabii istanbul masöz olarak masaj yaptığınız kişilere kusursuz bir deneyim yaşatmak için, masaj yaptığınız kişilerden size sağlanan ipuçlarına dikkat edin. Farklı hareketlere ve baskı derecelerine nasıl tepki verdiklerine dikkat edin. Son olarak, onların vücut dilini anlayacaksınızdır. Eğer vücutları gerilirse, muhtemelen gereğinden fazla baskı uyguluyorsunuzdur.

masöz istanbul – doğru şeçimler yapın

Masaj terapistiniz masajı yapmak için cildinize ulaşabilmeye ihtiyaç duyar bu yüzden giysinizi çıkarmaya hazır olmalısınız. Bunu odada tek başınıza yapabilecek ve kıyafetlerinizi orada bırakabileceksiniz. Soyunup, bir örtü altında masaj masasına yüzüstü yattığınızda, terapist odaya dönecektir.

Masaj yaptırırken daima ışıkların loş olmasını isteyin. Karanlık bir oda masaj sırasındaki tecrübe etmek istediğiniz rahatlama ortamına katkıda bulunacaktır. Mum ışığı en iyisidir.

Nöromüsküler olarak da adlandırılan, tetik noktası terapisi, tetik noktası olarak bilinen belirli noktalara baskı uygulanmasını içerir. Tetik noktasını, genelde yumrular şeklinde görünen, hissedilen şişliklerden belirleyebilirsiniz. Bunlar acı istanbul masöz masajverici olmanın yanı sıra, vücudun diğer bölümlerinde rahatsızlığa sebebiyet verecek şekilde yayılabilirler. Masaj bu acıyı rahatlatır.

Ayaklarınız göründüğünden daha hassastır. Vücudunuzun bu noktasında biten bir çok sinir bulabilirsiniz ve vücutta hissedilen ağrıların rahatlatılması konusunda ayağa masaj yardımcı olacaktır.

Masajın sadece fiziksel durumlardan değil aynı zamanda zihinsel hastalıklardan şikayetçi olan insanlara da yardımcı olduğu bulunmuştur. Arayarak bulduğunuz masöz ilanı içinde iyi seçim yapın. Masaj yaptırmak yalnızca vücudu değil, zihni de rahatlatır.

Masaj bu durumlardan muzdarip olan kişilerdeki depresyon ve gerginliği azaltmada yardımcı olabilir. Zihninizin sağlığı açısından düzenli masaj gerçekten yardımcı olabilir.

Birçok sporcu ayaklarına masaj yapmak için çok iyi bilinen bir tekniği kullanırlar. Bir tenis veya golf topunu üstünde yuvarlayarak ayağa masaj yapmak. Ayağınızı bir yandan diğer yana hareket ettirin, topuktan baş parmağa doğru. Ayağınızdaki kavise ekstra özen gösterin.

Birisine masaj yaparken, elinizin birini sürekli üstlerinde tuttuğunuzdan emin olun. Bu müşterinin kendini güvende hissetmelerine ve rahat bir halde kalmalarına yardımcı olur. Kendinizden emin, yavaşça ve tutarlı bir şekilde hareket edin ve  masaj yaptıran kişi böylelikle kendini rahat hissedecek ve bu deneyimin tadını çıkaracaktır.

istanbulda masöz – masaj salonu yerine tercih

Eğer hangi masajı yaptıracağınız konusunda kararsızsanız, İsveç ya da derin-doku masajını düşününüz. Sayısız alternatif vardır fakat üzerinde çalışılması gereken bazı ciddi şişlikleriniz varsa, bu masajlardan bazıları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Şu an itibariyle bunlar ihtiyaçlarınızın çoğunu halledecektir.

Masaj anında, baskı miktarı konusunda dikkatli olmalısınız. Gereğinden fazla baskı uygulamak, sinirlere, eklemlere ve kaslara zarar verebilir. Aynı zamanda, kalbe doğru masaj yapmalısınız çünkü ters yöne uygulanan masaj damarlara zarar verebilir.

Masaj yaptırmadan önce, sorunlu bölgelerinizi masaj terapistine haber veriniz. Aksi takdirde, masajınızın yarısını, rahatlamak için daha az çalışmaya ihtiyaç duyan bölgelerde harcarsınız. Bu iletişim terapistinize mevcut kısıtlı zamanda bir eylem planı sağlayacaktır.

istanbul masöz fiyatları – ucuzu değil kaliteliyi arayın

Hizmet alırken sadece ucuzcu olmayın, kaliteli hizmet ucuz değildir, masöz fiyatları verilen hizmete göre değişkendir. 🙂

Bir doğum masajı gerçekleştirmek için, aday anneyi yanına doğru yatırtın ve çember hareketini kullanarak sırtını zarifçe okşayınız. Doğum masajı özellikle aday annenin belinde ve kalçasında bebeğin ağırlığının baskı noktaları oluşturduğu üçüncü üç aylık dönemde yararlıdır.

istanbul masöz mutlu sonDerin-doku veya spor masajı yaptırıyorsanız masözünüzle konuşmalısınız. Tabi ki dinlenmek ve rahatlamak istersiniz ancak kötü bir durum ortaya çıkarsa sesinizi yükseltmeye hazır olmalısınız. Masaj terapisti sizi incitmekten uzak durmayı bilmelidir.

Eğer nazik bir masaj isterseniz, bir İsveç masajı talep edin. Bu tarz bir masaj uzun, nazik dokunuşlar kullanır. Mevcut masajlardan en rahatlatıcı masaj olarak tanımlanmaktadır. Bu masaj türü zihinde huzuru ve rahatlamayla son bulan kas dokularının yüzeysel katmanlarını kibarca okşar.

Yemeği bitirdiğinizde midenize masaj yapın. Bunda bir yanlış yoktur. İsterseniz masöz istanbul yapabilir. Doğru yapıldığında, bu uygulama yemeğinizi düzgün bir şekilde hazmetmenize yardımcı olacaktır.

Düzgün yöntem ise karına baskı uygulamak ve sağdan sola doğru çember hareketiyle masaj yapmaktır. Bu sizin sindirim bölgenizi uyaracaktır.

Masajdan önce ve sonra çok su içiniz. Masaj seansından önce içmek masajı daha etkili kılarak, kaslarınızın yumuşak ve sulu olmasını garanti eder. Masajdan sonraki su çıkan toksinleri açığa çıkarır ve hatta kas iyileşme süresini hızlandırarak ağrıyı engelleyebilir.

Masaj yaptırırken, utanmayın ve masöre tam olarak ne istediğinizi iletin! Kişinin tekniğinin sizin için iyi olmadığını görebilirsiniz; kendinizi rahat hissettiğiniz şekilde masörü yönlendiriniz. Masaj terapistine ne kadar çok bilgi verirseniz, o kadar faydalı bir tedavi olacaktır.

Masaj yaptırmak çok iyi olsa da, bunun için parasız kalmaya gerek yok. Çok fazla para harcamadan da kaliteli bir masaj yaptırmak mümkündür. Bu makalenin size tasarruf ettirdiği para eşiniz için bir masaj ayarlamak için kullanılabilir.

Umarım aradığınız istanbul masöz ben olurum, istekleriniz ve hizmetlerim arasında uyum vardır ve görüşürüz, sevgilerle.

 

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0