masaj hizmeti

Aradığınız masaj hizmeti verenler istanbul ise doğru siteye geldiniz. Fazla tercihe gerek yok, işini bilen ve profesyonel çalışan masöz ile tanışıyorsunuz 🙂

Masajı Her Gün Olağanüstü Yapmak İçin Öneriler

Nasıl inanılmaz masajlar yapılacağını ve yaptırılacağını öğrenmek ister misiniz?  Hangi yaklaşımlar ve gereçlere ihtiyaç duyulduğunu iyi biliyor musunuz? Sahip olduğunuz masaj anlayışının miktarı ne olursa olsun aşağıdaki kısa makale size değerli ipuçları verecektir.

İlave bilgileri öğrenmek için okumaya devam edin.

Birine masaj yaparken ılık bir yağ kullanın. Yağ ellerinizin diğer kişinin cildi boyunca hareket etmesini kolaylaştıracaktır ve yağın ılıklığı masaj yapılan kişi için yatıştırıcı olacaktır. Dikkatli olun, bununla birlikte yanıklara sebep olabileceğinizden yağı aşırı ısıtmayın.

Masaj yaptırmaya yani masaj hizmeti almaya gittiğinizde sürece zihninizi açık tutun. Geçmişte aslında hiç gitmediyseniz, ilgili yaklaşımların tümünü anlayamayabilirsiniz.

Masaj yaptığınızda boyun ve omuzlara biraz dikkatinizi toplamayı unutmayın. Bir masaj sırasında sırta çok dikkat verilirse, boyun ve omuzlar da gerginlik ve stres tutabilir. Buralara masaj yapmaya biraz zaman harcamak çok rahatlık verir ve masaj deneyimini geliştirebilir.

masaj hizmeti istanbul – profesyonel masöz olmalı

Masaj istanbul yaparken farklı teknikler denemeniz gerekir. Ovalamak, basınç uygulamak veya yumuşak vuruşlar yapmak için dahi ellerinizi ve parmaklarınızı kullanın.

Arkadaşlarınıza masajları için kimi kullandıklarını sorun. Birlikte rahat olduğunuz bir masaj uzmanı bulmak zor olabilir ama tanıdığınız birinin denediği ve güvendiği birileri ile kesinlikle çok daha iyi hissedeceksiniz. Denemek için birisi üzerinde karar vermeden önce mümkün olduğunca çok kişiye sorun.

özel masaj hizmetiBir kişi gerçekten daha derin bir masaj isterse, ne kadar yağ kullandığınız konusunda dikkatli olun. Evet, yağ bir kişinin sırtını harika hissettirir ve daha az sürtünmeye neden olur, ama sonra daha derin doku masajı için sorundur.

İyileşmeye başlayan bir yaralanmanız varsa, o bölge çevresine masaj yapmak bile kesinlikle çok daha hızlı iyileşme için yardımcı olacaktır. Masaj, vücudunuzun o bölgesine akan kan miktarını artırır.

Masaja gitmeye karar verdiğiniz zaman terapistinizle iletişim kurduğunuzdan emin olun.  Herhangi bir masaj tercihiniz varsa, istanbul masöz bayanı bu konuda odaya girerken ve başlamadan önce bilgilendirdiğinizden emin olun. Masaj boyunca rahatsızlık hissederseniz veya karıncalanma ile karşılaşırsanız konuşarak uzmanınızın bilmesini sağladığınızdan emin olun.

istanbul masaj hizmetleri – bilinçli tercihler yapınız

Masaj boyunca konuşan bir masözünüz olmasını da gerçekten istemezsiniz. Aksi takdirde, huzur ve sessizliğin sürmesini sağlayın. 🙂 Tabii erkeklere masaj konusunda farklı beklentiler olabiliyor.

Giysi kaygılarını sürdürmeyerek, masaj sırasında utanmış ya da garip hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca arkanız gibi ovulmasını istemediğiniz bir bölge varsa başlamadan önce uzmana söyleyin.

Kendi kendinize masaj yapıyorsanız neresi üzerinde yoğunlaşmalısınız? Rahatsızlık hissettiğiniz yere yoğunlaşmak zorundasınız. Ağrıyan alanlar ile başlayın ve oradan dışa doğru geçin. Acı veren bir nokta bulursanız orayı ovalayın. Müthiş duygu sona erdiğinde masajı da sonlandırın.

Olası klinik sorunlar hakkında konuşun. Bir masajla ağırlaşabilen bir hastalıkla uğraşıyorsanız veya hamileyseniz, bunu söyleyin. Masözünüz hastalığınızın riskini geçiştirdiği ve sizi güvende tuttuğu harika bir masaj yapmak için tekniğini uyarlayabilecektir.

Eğer yüksek gerilimli bir işiniz varsa masaj evliliğinize yardımcı olabilir. İş yerinde zor bir günün ardından eve geldiğinizde eşinizce yapılan yatıştırıcı masaj ona olan aşkınızı ve hayranlığınızı artırabilir. Romantizm için çok yorgun hissetmek yerine biraz kaliteli zaman geçirmeye daha açık olacaksınız.

masaj servisi masözden alınır

Ten renginiz bir miktar mat görünüyor gibi hissederseniz veya yüzünüzün çevresinde oluşan küçük kırışıklıklar dikkatinizi çekiyorsa plastik cerraha koşmak zorunda değilsiniz! Kendinize günlük bir yüz masajı yapmak, cildinize kan akışı masaj hizmetleri istanbulsağlayacak, onu parlaklaştıracak ve o kırışıklıkları neredeyse yok edecektir.

Masaj uzmanınızla masöz hizmeti olmadan önce açıkça konuşun. Eğer sakatlanmanız veya sorunlar yaşadığınız belirli yerler varsa uzmanınızı hemen bilgilendirin. Masözün yaptığı bir şey sıkıntılıysa bunu her zaman belirtmeniz gerekir. Sonuçta, bu deneyimin rahatlatıcı olması gerekir.

Sırta masaj yapmadan önce, masaj yağının sıcak olduğundan emin olun. Soğuk yağ ciltte istenmeyen duygular yaratır ve bu da masaja düzgün şekilde başlanmamasına yol açar.

Doktorunuz masaja karşı teşvik ederse kesinlikle masaj yaptırmayın. Bu bariz görünebilir, ancak genellikle insanlar onları yatıştıracağını ve daha iyi hissettireceğini düşündükleri için bir masaj yaptıracaklardır. Eğer kas yırtıklarınız varsa, bu aslında, vücudunuza sürekli basınç ile birlikte bunları daha kötü hale getirebilir.

özel masaj masöz hizmeti istanbulda doğru adreste alınmalı

Çok daha iyi bir masöz istanbul olmanın pek çok yolu vardır. Bu kısa makaleden öğrendiğiniz bilgiler ve numaralarla sevdiklerinizi şaşırtın. Sadece bu makaledeki bilgileri inceleyerek ne kadar çok şey öğrendiğinizi görmekten mutlu ve şaşkına dönmüş olacaklardır.

Onlara masaj yapmaya biraz zaman harcamak, çok rahatlık verir ve masaj deneyiminizi geliştirebilir.

Bir istanbul masaj yaptırmayı tercih ettiğinizde masaj terapistinizle etkileşim kurduğunuzdan emin olun. Herhangi bir masaj tercihiniz varsa bunu odaya geçerken ve başlamadan önce terapistinize söylediğinizden emin olun. Masaj süresince rahatsızlık hissederseniz veya karıncalanma ile karşılaşırsanız konuşarak uzmanınızın bilmesini sağladığınızdan emin olun.

Sırtı ovalamadan önce, masaj yağının sıcak olduğundan emin olun.

Umarım istanbulda evde, eve, evlere, evimde masaj hizmeti ararken benimle iletişime geçerisiniz, uyum varsa konuşur ve görüşürüz, saygılarla.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0