masöz hizmeti

İstanbulda profesyonel masaj hizmeti için doğru masöz sitesine geldiniz! Diğer yazılarımı okudunuz mu, benimle telefonla iletişime geçtiniz mi, veya seans için randevu aldınız mı?

Zamanınızı ve Cüzdanınızı Koruyacak Masöz Masaj Hizmeti Sırları

İyi bir masaj yapabilmek düşündüğünüzden çok daha kolay. Profesyonel masöz veya masaj terapisti olabilirdiniz. Fakat aşağıdaki makalede yer alan birkaç muhteşem ipucu sayesinde, oldukça kolay bir şekilde masaj yapabileceksiniz. Bugün başlayın!

Masaj uygulamasından  önce yemek yememeye özen göstermelisiniz. Masajın hemen öncesinde yemek size mide bulantısı hissi verebilir,  rahatsız hissetmenize sebep olabilir. Eğer yemek zorunluluğu varsa, vücudunuzun sindirim gerçekleştirdiğinden emin olmalısınız. Bu, masaj esnasında almanız gerekli bütüm pozisyonlarda rahat etmenizi sağlar.

Ne seviyede rahat ediyorsanız giysilerinizi o kadar çıkarın. Çoğu insan için masöz hizmeti alırken, yani masaj yaptırırken soyunmak çok büyük bir problem değildir. Fakat bazıları içinse durum öyle değildir. Üzerindekileri çıkarıp masaj yaptırırken kendilerini rahatsız veya utanmış hissedebilirler. Bu durum masajın olumlu etkisini düşürür. Buna izin vermeyin. Nasıl rahat ediyorsanız öyle giyinin.

masöz hizmeti istanbul – profesyonel hizmet alın

Masak yaptırırken fazla endişelenmenize gerek yok. Üzerinize hafif bir şeyler giyin. Bu sayede terapistiniz kaslarınıza kolayca ulaşabilecek. Terapistler işlerini en etkili şekilde yaparken örtünmenizin ne şekilde olması gerektiğini anlarlar. Yani, giysileriniz yüzünden endişelenmenize gerek yoktur, rahatlayabilirsiniz.

Eğer uzun zaman aralıkları boyunca araç kullanmak sağlık sorunlarına yol açıyorsa, sırtınız için bir masaj minderi edinmeyi düşünün. Bu minderler çoğunlukla mavnaya takılırlar ve siz araç kullanırken sırtınıza değişik yoğunluklarda masaj istanbul masaj hizmetiuygularlar. Bu minderler sayesinde sürüşünüz oldukça keyifli bir hal alabilir.

Masajlarınızı zekice planlayın, buna masöz ilanı arayıp doğru seçim yapmak da dahildir. Eğer masajdan sonra uykunuz geliyorsa işe gitmeden önce masaj yaptırmaktan uzak durun. Eğer masaj size enerji veriyorsa işte geçireceğiniz stresli bir günden önce duraksamadan masaj yaptırın.

evde masöz hizmeti – kalteli masaj

Mümkünse masajdan önce müşterinizin tıraş olmasını sağlayın. Bedenin yumuşak hale gelmesi masajın daha etkili olmasına yardımcı olur. Özel bir yağ kullanarak müşterinin rahatlatması ve masajın genel kalitesinin artırılması sağlanabilir.

Eğer sizin için favori masaj yağı kokunuz var ise, bir sonraki masaj seansınıza  onu getirin. Masözünüz de  büyük ihtimalle bunu kullanmaktan daha fazlasıyla memnun olur. Bazen yağ konusunda belirli tercihi vardır, ama sizin hoşlandığınız ne ise kullanmasını  istemenize kesinlikle değecektir, vazgeçmeyin.

Tüm beden masajı yaptırmayı düşünüyorsanız ayaklarınız dahil vücudunuzun tüm bölgelerini temizleyin. Ayaklarınız bakteri doludur ve masaj terapistiniz istemeden ayaktaki bakterilerin vücuda yayılmasına sebep olabilir. Çünkü tüm beden masajları genellikle ayak bölgesiyle başlamaktadır. Bu yüzden, temizliği sağlamak için mutlaka biraz vaktinizi ayırın.

istanbul evlere masöz hizmeti – masaj türü önemli

Uzun bir günün ardından ayaklarınızda ağrı hissediyorsanız, refleksoloji masajı yaptırmayı mutlaka düşünün. Bu terapi türünde aynı akapunkturda olduğu gibi, ayakta bulunan ve organlarla bağlantılı belirli bölgelere baskı uygulanır. Bu masaj yalnızca ayaklarınıza iyi gelmekle kalmaz, tüm sistemlerinizin dengeye ulaşmasını sağlayarak müthiş bir rahatlama getirir.

Masaj terapistinizi yani istanbul masöz dinleyin ve yaptığı tüm yönlendirmelere uyun. Bu konunun uzmanı onlardır. Profesyonel oldukları için neyin en iyisi olduğunu onlar bilmektedirler. Sizden masaj öncesi istedikleri şeyler ve masaj sonrası yapmanız gerektiğini söyledikleri de buna dahildir. Kaslarınızın en iyi cevapları vermesi için yapmanız gereken pek çok şey olabilir.

Masaj terapistlerinin profesyonel olduğunu unutmayın. Onlara karşı açık ve dürüst olmalısınız. Bir sakatlığınız veya problemli bölgeniz varsa masajın hemen öncesinde terapisti bilgilendirin. Doğru olduğunu hissetmediğiniz bir şey varsa, konuşmaktan çekinmeyin. Burada önemli olan sizin rahatlatıcı bir deneyim yaşamanızdır.

Örneğin mutlu son masaj yaptırdıktan sonra bir süre hareket etmeden ve ses çıkarmadan oturun. Bir masaj kısa sürede vücudunuzda pek çok değişiklik meydana getirir. Hızlı kalkmak problemlere yol açabilir. Hasta veya bitkin hissedebilirsiniz. Günlük aktivitelerinize dönmeden önce birkaç dakika rahatlayın.

istanbul masöz bayandan masaj hizmeti

Eğer omuz bölgenizle ilgili problemler yaşıyorsanız, kendinize sarılmayı ve bu esnada erişebildiğiniz kaslara masaj yapmayı deneyin. Bu egzersiz aynı zamanda tüm sırt bölgenizin esnemesine yardımcı olur. Oturarak çalışıyorsanız bu tekniği gün boyunca sandalyenizde denemelisiniz.

istanbul masöz hizmetiBirçok hastalık belirtileri, masöz istanbul veya masaj salonu gibi yerlere yapılan düzenli ziyaretler sayesinde hafifletilebilmektedir. Fibromiyalaji gibi zayıflatıcı rahatsızlıklardan tutun da basit  stres hissine değin, masaj uygulaması bir çok konuda zihniniz ve bedeniniz için harikalar yaratabilir.

Ağrılarınızı, acılarınızı, hastalıklarınızı gidermek için  ilaç yanında masajı da alternatif seçenek olarak göz önüne alın. Doktorunuza, iyi  masaj uygulaması yaptırmanın  iyi gelip gelmeyeceğini sormalısınız!

Masaj yapmak iddialı olduğunuz veya keyif aldığınız bir aktivite mi? Belki de lisanslı bir masaj terapisti olabilirsiniz. Oldukça iyi miktarda para kazanmanız anlamına gelen bir lisans edinmeniz yalnızca birkaç ayınızı alır. Lisans alarak istediğiniz her yerde çalışabilirsiniz. Bu lisans, size fırsatlarla dolu bir dünyanın kapısını aralayacak.

Masaj terapistinizi seçmek amaçlı internet üzerinden yani online yardım almanız mümkündür. Eğer internet işe yaramazsa,örneğin  aile hekiminizle bu konuda görüşebilirsiniz. Ayrıca çevrenizde güvendiğiniz masöz, hemşire, masör varsa konuyu onlara da danışmanız mümkündür.

Özellikle güvendiğiniz birinden tavsiye alacaksanız, profesyonel tavsiyeler kişisel tavsiyeler kadar iyi olabilir (daha iyi olmasa garantisi yoktur).

istanbul evlere masöz – güvene dayalıdır

Spor sakatlıkları çoğunlukla, deep tissue masajları ve doktorunuz tarafından tavsiye edilen alışılmış tedavi yöntemlerinin bir araya getirilmesiyle tedavi edilebilir. Bir masöre gitmek veya akapunktur yaptırmak fayda sağlayabileceğiniz iyi terapilere örnek gösterilebilir. Tüm bu aktiviteler vücudun iyiliği için bir araya getirilmiştir. Aynı zamanda iyileşme süreci de hızlanacaktır.

Hastanız için ılık ve rahatlatıcı bir ortam hazırlayın. Sıcaklık, çıplak cildin üşümeyeceği düzeyde ayarlanmalıdır. Her ikiniz için de uygun olan, rahatlatıcı bir müzik çalabilirsiniz. Masaj istanbul esnasında cep telefonunuzun sesini kapatın ve hijyenli bir odada masaj yapmaya özen gösterin. Böylelikle dikkat dağıtıcı unsurları yok etmiş olursunuz.

Birine istanbul masaj yaparken burada öğrendiklerinizi mutlaka kullanmalısınız. Sahip olduğunuz yetenekleri geliştirmek için yeni teknik ve stratejiler bulun. Şimdi bu ipuçlarını hayata geçirme zamanı. 🙂

Bu sitede profesyonel masöz hizmeti için geldi iseniz hayal kırıklığı yaşamayacaksınız, emin olun 🙂

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0