masöz ilanı

Birçok masöz ilanı arasında kaybolmayın, uzman ve profesyonel hizmet için İstanbul’da doğru adrese geldiniz 🙂

Sunduğum hizmetleri ve benimle bilgi almak için hakkımda sayfasını okuyabilirsiniz. Gerçek olduğuna emin olabilirsiniz, zaten telefonla konuştuğunuzda onaylayabilirsiniz.

Internet ortamında bulunan birçok ilan temel birkaç sorunu taşır ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaktan uzak olabilir. Bilgiler ve fotolar gerçek dışı ve yanıltıcıdır çoğunlukla. Masaj güvene dayalı ve karşılıklı doğru bilgi paylaşmayı gerektiren bir uygulamadır. Tarafların daha baştan birbirini yanılttığı bir iletişimde keyifli ve sağlıklı bir deneyim çok zordur. Her ilan yanıltıcı demiyorum, ama maalesef birçoğu öyle, bilgi ve görüntü kirliliği var yani 🙂

Bu yazımda harika masaj için mini rehber niteliğinde bilgiler paylaşmak isterim.

masöz masaj ilanı – stresi yok etme

Güzel bir masajı nasıl yapacağınız hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Tabi ki istersiniz. Bu konuda size gerçek anlamda yardımcı olacak doğru ipuçlarını arıyorsunuz. Eğer okumaya devam ederseniz, çok küçük ayrıntılarla nelerin değişebildiğini görecek ve şaşıracaksınız.

Profesyonel masaj için arayış içinde olun. Belki bunu eşinizden istemek size kolay gelecektir fakat masaj, alanında eğitimli biri tarafından verilmezse sakatlanma veya incinme riskiniz bulunur.  Bu hallerde kas çekilmesi hatta çok daha kötü rahatsızlıklar yaşamanız olasıdır.

Eğer sporcuysanız veya zorlayıcı egzersizler yapmak durumundaysanız, düzenli masaj yaptırmak sizin için kesinlikle iyi bir fikirdir, yani masöz ilanı arıyabilirsiniz. Maça veya oyuna çıkmadan önce ya da olası sakatlanmalardan kendinizi korumak için masaj, kaslarınızın gevşemesini sağlar. Zorlu egzersizlerden sonra kaslarınızın yenilenmesini sağlar ve ayrıca sertlerek size acı vermelerini engeller.

Eğer partnerinize masaj yapıyorsanız, ister istanbul, ister başka şehirde, beden dilini izleyin. Kaslarında meydana gelen gerilmelerin verdiği işaretleri izleyin ve yüz ifadesindeki değişikliklerden gözünüzü ayırmayın. Deneyiminiz arttıkça ellerinizin bedeni okuma yeteneği de gelişecek. Eğer beden fazla geriliyorsa, muhtemelen fazla güç kullanıyorsunuz.

istanbul masöz ilanları – rahatlık önemli

Ağrıyan ayaklarınızı rahatlatın! Ayaklarınız gün boyu ağırlığınızı taşır ve çoğunlukla iyileştirici bir masajdan nasibini alamaz. Parmaklarınıza masaj yapın ve rahatladıklarını hissedene kadar onları esnetin. Ayağınızın acısını alması için baş masöz ilanlarıparmaklarınızla baskı uygulayın. Parmaklardan topuğa doğru yavaş hareketler kullanın. Ayakta, özellikle ağrı duyulan bölgelere, parmak boğumlarınızla ovalayarak daha fazla baskı uygulayabilirsiniz. En son olarak da ayaklarınıza etkin bir nemlendirici uygulayın.

Asya kökenli masajlar vücutta yarattıkları rahatlatıcı etkilerle bilinir. Çok popüler olmayan fakat oldukça rahatlatıcı Asya kökenli masajlarından biri de Endonezya-Javan masajıdır. Bu metotta terapist her iki elini de kullanır ve cildin derinine temas etmek için parmak eklemlerini kullanır. Bu yöntemle gerilmiş kaslarınız gerçek bir gevşeme yaşar.

Ayaklar masaj sırasında çoğunlukla gözden kaçan bölgelerdir. Ayakta yer alan birçok baskı noktası vardır ve bu bölgeler bütün bir vücutta rahatlama ve gevşeme hissi uyandırabilir. Bu yüzden ayak bölgesine de odaklanın ve partnerinizin izin verdiği kadar gücünüzü kullanın.

masöz ilanı – iletişimin gücü

Masaj yaptırdığınız zaman masaj terapistinize problemli bölgelerinizden bahsetmekten çekinmeyin. Masaj yaptırmak tamamen rahatlamakla ilgilidir. Terapistiniz en başta sizi hiç tanımaz ve bu nedenle ona problemlerinizden bizzat bahsetmeniz gerekir. Onunla iletişim kurmak en iyi deneyimi elde etmenizi sağlayacaktır.

Masaj yapmadan önce kullanmayı düşündüğünüz tüm bölgeleri esnetin. Yani parmaklarınızı, kollarınızı, boynunuzu, sırtınızı ve bacaklarınızı esnetin ve masaj sırasında girmesi olası krampları önleyin. Tüm bu bölgeleri masaj yaparken kullanırsınız. Eğer uzun süreli bir masaj yapıyorsanız, esnemenin önemi kritiktir.

Dışarı çıkıp istanbul masaj yaptırmaya karar verdiğinizde uymanız gereken bir kıyafet zorunluluğu yoktur. Ne giyeceğiniz hakkında bir zorunluluk veya endişe hissediyorsanız, gideceğiniz spa veya masaj terapisti ile önceden görüşün. Giyim hakkındaki sorularınızı dile getirerek, masaj esnasında hissedeceğiniz rahatsızlık veya utangaçlık gibi duyguların önüne geçebilirsiniz. Tabii masaj salonu gibi bir ortama giderseniz bu ne derece mümkün tartışılır. Ayrıca arka bölgeniz gibi masaj yapılmasını istemediğiniz özel bölgeleriniz varsa, bunu da başlamadan önce masaj terapistinizle görüşmelisiniz.

Söz konusu olan masaj ise doğru masöz veya terapisti bulmak büyük önem taşır. Tecrübesiz veya acemi bir terapisti ziyaret etmek istemezsiniz. Bu tarz terapistlerden faydadan çok zarar göreceğiniz açıktır. Arkadaşlarınıza veya aile bireylerinize yaşadığınız çevrede iyi bir tane bilip bilmediklerini sorun veya Internet’e bakın. Tabii bu sitede en iyi adreslerden birindesiniz.

Tam zamanında ya da biraz erken orada olun. İyi bir etiğe sahip olmanın haricinde, dakik olmak aynı zamanda masajınızın daha yararlı olmasını da sağlayacaktır. Eğer geç kalır ve hızlı hareket etmek zorunda kalırsanız genellikle stres seviyenizi artıran ve vücudunuzu gerginleştiren heyecanlı bir ruh halinde olursunuz. Masaj söz konusunda olduğunda bu ruh hali, sizin rahatlamanızın daha zor gerçekleşmesi ve rahatlatıcı masajdan yeterince faydalanamamanız anlamına gelir.

masöz ilan istanbul – ilişkilere katkı

Eğer stresli bir iş hayatınız varsa masaj evliliğinize heyecan getirebilir. İşte geçirdiğiniz yorucu bir günün ardından eve geldiğinizde, partneriniz tarafından yapılacak rahatlatıcı bir masaj aşkınızı tazeleyebilir. Bu sayede partnerinizin takdirini masöz ilanıde kazanırsınız. Romantizm için kendinizi yormak yerine, beraber geçireceğiniz kaliteli zamanlara kendinizi açın.

İstanbulda masaj yapmayı planlıyorsanız yağlayıcı bir madde kullanmayı unutmayın. Bu tip maddeler losyon, hatta terapötik yaplar dahi olabilir. Seçiminiz ne olursa olsun, masaj yaptıran kişi için en uygun olan olduğundan emin olun. Yağlayıcı maddeler sayesinde elleriniz beden üzerinde akıcı bir hale gelir ve kesintisiz ritmik hareketlere izin verir.

Masaja başlamadan önce uygulayacağı gücün miktarını masaj terapistiniz ile görüşün. Bazı insanlar oldukça fazla güç uygulanan, sert masajlardan hoşlanır. Diğerleri ise daha hafif dokunuşları, hatta hiç dokunuş içermeyen Reiki tipi masajları tercih eder. Sizin için neyin işe yarayacağını terapistinize açıklarsanız, masajınızı bireysel ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilir.

istanbul masöz – hareketler

Masaj yaptırırken hareketleriniz masajdan daha fazla keyif almanıza ve maksimum faydayı görmenize yardımcı olur. Masaj esnasında derin nefes alma egzersizleri yapın. Bedeninize baskı uygulandığında nefes verin ve baskı kalktığında nefes alın. Bu sürecin masajdaki rahatlamanıza inanılmaz bir etkisi olacak.

Bir öğün tükettikten sonra, karnınızı ovalayın. Evet, bu doğrudur.  Doğru şekilde uygularsanız vücudunuzun sağlıklı sindirimine yardımcı olursunuz. Yalnızca avuçlarınızı karnınızın üstüne koyun ve saat yönünde masaj yapın. Saat yönü, besinlerin bağırsaklarınızda izlediğini yolla aynıdır. Doğal sindiriminizi taklit ederek ona yardım etmiş olursunuz.

Şimdi öğrendiklerinizi harekete geçirme zamanı. Küçük küçük başlayın ve tekniklerinizi çalışa çalışa geliştirin. Tekniklerinizin ne kadar işe yaradığına ve insanların bu yeni yeteneğinize nasıl hayranlık duyduğuna şaşıracaksınız. Daha fazla öğrenmeye devam edin ve onları büyülemeye devam edin.

Umarım masöz ilanları arayışınız sona erer ve beni tercih edersiniz. Kendinizi tanıtarak telefonla iletişime geçmenizi beklerim, teşekkürler.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0