özel masaj

Sıradanı tercih etmeyen İstanbul’da yaşayan erkekler ve kadınlar için özel masaj uygundur, tabii ki salon yerine bağımsız masöz tercih edebilirsiniz, evde evlere tercihi olabilir, tabii ki uyum varsa. İlanları araştırıyor, fiyatları, telefonları ve detayları merak ediyor olabilirsiniz. Tabii en iyisi ön seçim yaptıklarınızı telefonla aramaktır.

Tabii kendini özel masöz olarak değerlendiren, yani sıradan hizmet vermeyen masöz bayanlardan biriyim, tanışınca anlarsınız. 🙂

Sizi Profesyonel Yapmada Yardımcı olacak Masaj Önerileri

Eğer önceden gerçekten stres hissetiyseniz ve masaj terapisi yaptırdıysanız, dokunmanın iyileştirici gücünü anlıyorsunuzdur demektir. Düzenli bir şekilde masaj terapisi yaptırıyorsanız, harika hissetmeye başlamış olmak sizin için çok iyi gelmiş olabilir. Bu dünyanın kapılarını biraz olsun arayabilmek için aşağıdaki masaj terapi önerilerine göz atın.

Yağ, masaj yaparken ellerinizi deri üzerinde daha kolay hareket ettirebilmenize yardımcı olmasına ilave olarak, daha derine inmenizi kolaylaştırır. Arzu ederseniz, masaj terapisini hoş kokulu yapmak için bir miktar yağ kullanabilirsiniz.

Birçok kişi düzenli masaj terapisi aldığında ruhsal durumlarının ve sağlıklarının daha iyi olduğunu belirtmektedir. Masaj terapisi sizi gevşetebilir ve endişenizi azaltabilir.

Harika bir masaj terapisi özellikle özel masaj dolaşımınızı düzenler, ancak vücudunuzdaki atıkların vücudunuzdan dışarıya atılabilmesi için suya ihtiyaç vardır. Masaj terapisinden önce vücudunuzu nemlendirmeniz kan dolaşımınızı yavaşlatırken, masörünüz kas dokunuzda bulunan aşırı laktik asidi dışarıya atmasını kolaylaştıracaktır.

Kendi kendinize yapabileceğiniz ya da bir başkasının size yapabileceği ayak masajı ile sıkıntınızı azaltın.  Topuğunuzun tabanından parmaklarınıza kadar baş parmağınızla gezinin.

istanbulda özel hizmet olarak masaj tercihi

Özel masajlar çeşitlidir. Etkili bir masaj için rahatlık olmazsa olmazdır. Masaj esnasında yapacağınız derin nefes egzersizleri sizin tamamen gevşemenize yardımcı olacaktır. Kaslarınızın gevşek kalabilmesi için masajınız boyunca nefes alıp vermeye devam edin.

İstanbul masaj hizmeti alırken, masaj uzmanınıza vücudunuzu gevşeterek yardımcı olun.Masaj uzmanı masajdan en iyi sonucu alabilmek için vücudunuzdaki noktalarda gezinme konusunda sayısız metotlar hakkında bilgi sahibidir ancak rahatlayamadığınız takdirde işlerine engel olursunuz.

istanbul özel masajGenellikle nokta tetikleme masaj tedavisi olarak bilinen nöromüsküler tedavi, masaj terapisi esnasında vücuttaki tetikleyici noktaları hedef alır.

Bu şişlikler hoş olmamakla birlikte, vücudun çeşitli bölgelerinde rahatsızlık hissi verebilmektedir.

Sporcular ayaklarına basit bir teknikle masaj yaparlar. Basit bir şekilde ayak tabanlarına tenis veya golf topu yardımıyla masaj yaparlar.

özel masaj için profesyonel istanbul masöz

Yapılan derin doku masaj terapisinin ardından mutlaka su tüketmeyi aklınızdan çıkarmayın. Derin doku masajları toksinleri kas dokularından atarken, su da bu toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bolca su tüketerek bir yandan vücudunuzu nemli tutarken diğer yandan da masajın ardından oluşabilecek yorgunluk hissinin önüne geçmiş olacaksınız.

İstanbul içinde ister etiler masaj ister başka yerde masaj yaptığınız kişinin düz bir zeminde karın üstüne yatmasını sağlayınız. Bu pozisyon sırt kaslarına karşı herhangi bir yük bindirmeyen, sırt kaslarının gevşek kalmasını sağlayan en faydalı pozisyonlardan biridir. Kişilerin pozisyonlarının kişiye herhangi bir yük bindirmeyen ve her zaman gevşek kalmalarını sağlayan bir pozisyon olmasını isteyeceksiniz.

Kuru el ve ayaklara sahipseniz, güzel bir krem bulundurun ve masaj terapisinde kullanın.  Tamamen kuru cildinize bir miktar krem sürerek masaj bölgesini ovalayın. Masaj bölgesini ovalamak kremin cildin derinliklerine nüfuz ederek masaj terapisinden daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlayacatır.

özel masaj salonu arayışı

Bazıları masaj salonu sever 🙂 Çevre sağlık kuruluşlarından birkaçını arayarak,  masaj konusunda destek almak istediğinizde size ne sunacaklarını sorun. Böylelikle yaptırmak istediğiniz masaj terapi tipini sunup sunmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Masaj terapisi aldıktan sonra su tüketiminin önemini genelde unuturuz; masörümüze işi bırakarak  yalnızca uzun bir uykuya dalmak isteriz. Vücudumuz masaj nedeniyle açığa çıkan toksinleri elimine etmek için ilave suya ihtiyaç duyar, bu yüzden nemli kalmak çok önemlidir!

Özel masajcılar az sayıdadır. Masaj servisi sunmak istiyorsanız, masaj terapi uzmanı izni almak durumunda olduğunuzu hesaba katmanız gerekir.Bu sertifikayı almanız çok uzun sürmeyeceğinden masaj terapisi sektöründen iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Sertifikanızı aldıktan sonra bir masaj terapi merkezinde çalışabilir ya da evinizde kendi işinizi kurabilirsiniz.

erkeklere masaj farklı mıdır?

Bazıları erkeklere masaj hizmeti tercih eder. Birçok insanın sportif aktiviteler, kazalar veya tipik vücutsal bozunmalardan dolayı yıllanmış sakatlıkları bulunmaktadır. Bu durum sizin için de geçerli ise, masörünüzün daha önce yaşadığınız herhangi bir sakatlığı ya da vücudunuzdaki hassas bölgeleri  bilmesine izin vermeniz çok önemlidir.

özel istanbul masaj salonuDerin doku masaj terapisi esnasında Epsom banyo tuzunu göz önünde bulundurun. Bu tuzlar vücuttan daha fazla toksin atılmasına yardımcı olmakla birlikte ağrıların hafiflemesine yardımcı olabilir.

İki taraf için de  uygunsa rahatlatıcı bir müzik çalınabilir.  Masaj esnasında gereksiz kesintileri azaltmak amacıyla cep telefonlarını kapatın ve masajı derli toplu bir bölgede gerçekleştirin.

Masaj terapisiyle ilgili daha çok şey okuma imkanını bulduğunuzdan dolayı , bu olağan üstü metodu yararınıza kullanabilirsiniz. İster masaj terapisi sunan olun, iste masaj terapisini alan, masaj terapisi herkes için mükemmel bir tedavi olabilir.  Sadece burada keşfettiğiniz şeyleri hatırlamanız gerekirken bunu diğer insanlara da aktarmayı unutmayın.

Siz siz olun, istanbulda masaj ilanı ararken yeterli zaman ayırın. Harika bir masaj terapisi kan dolaşımınızı hızlandırırken, vücuttan toksinlerin atılabilmesi için suya ihtiyaç vardır. Mesaj terapi uzmanı vücudunuzun ilgili bölgelerini tetikleycek değişik metotlar konusunda çok bilgili olmasına rağmen, rahatlayamadığınız takdirde işlerine engel olursunuz.

Genellikle nokta tetikleme masaj tedavisi olarak bilinen nöromüsküler tedavi, masaj terapisi esnasında vücuttaki tetikleyici noktaları hedef alır. Masaj servisi sunmak istiyorsanız, istanbul masöz olarak, masaj terapi uzmanı izni almanız iyi olur. İster masaj terapisi sunan olun, iste masaj terapisini alan, istanbul masaj terapileri hepimiz için mükemmel bir tedavi olabilir.

İstanbul’da aradığınız özel hizmetleri bulmanız dileği ile, sevgiler ve saygılar.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0