taksim masaj

İstanbul’da merkezi bir yerde Taksim gibi masaj arıyorsanız fazla uzağa gitmeyin, çünkü doğru sitedesiniz. Taksim masöz az sayıdadır, özellikle profesyonel seviyeli tatmin eden hizmet sunan masözler bir elin parmaklarını geçmez. İyi araştırın, bilinçli karar verin.

Kendinizi Bir Masajla Şımartma Zamanı Mı Geldi? 

Bu bir masaj zamanı mı? Masaj yaptıran ya da masöz de olsanız farketmez, en iyi deneyim için masaj sanatını bütünüyle anlamak zorundasınız. Bu kısa makale, bir sonraki masajınızın şimdiye kadar yapılmış en iyi masaj olduğundan emin olmanız için size bir sürü yararlı ipuçları verecektir.

Eşiniz için yapabileceğiniz müthiş bir masaj stratejisi tırmıklama olarak adlandırılır.  Tırmıklama, ellerinizi yayıp parmak uçlarınızı kullanarak sırtın omurganın sağ tarafında kalan kısmını yukarı tırmıklarken, diğer elinizle diğer tarafta aşağı doğru tırmıklamanız anlamına gelir.

Sadece sertifikalı masözler işe alınmaya değer olanlardır. Yetkilendirilmiş taksim masaj terapistleri aslında ihtiyacınız olanı kavramak için belirli eğitimi almışlardır. Lisanslı bir profesyoneli işe almak, pratikte en iyi masajı yaptıracağınızı temin edecektir; bu yüzden, masajınız inanılmaz olmalıdır.

istanbul taksim uzman masaj terapisti

Terapistinizle ihtiyaçlarınızı tartışın. Bazı insanlar kontrol dışı hissetmeleri gerçeği nedeniyle bir masaj yaptırma olasılığında biraz rahatsız hissedebilirler. Sırtınız, dizleriniz veya boynunuz gibi herhangi bir ağrılı bölgeyi terapistinize söyleyin, böylece buralardan kaçınabilirler veya uygun şekilde tedavi edebilirler. Ve onların arka plan müziği, oda aydınlatması ve sıcaklık seviyesi gibi şeyler konusundaki tercihlerinizi anlamalarını sağlamayı unutmayın. Sizin için tüm mesele gevşeyebilmektir, dolayısıyla şartların size uyduğundan emin olun.

Birine cadde masaj yaparken tatlı badem yağı ya da zeytinyağı gibi onarıcı bir yağ kullanın. Bu, düzgün devam edecektir ve aynı şekilde cilt için muhteşemdir. Bu yağların kullanılması kesinlikle ellerinizin jellerden ya da losyondan daha düzgün hareket etmesini sağlayarak sürtünmeyi azaltacaktır.

Masajınız öncesinde çok küçük bir tabak yemek yiyin. Masaj boyunca mide bulantısı hissetmenize neden olabileceği için, çok fazla yemeyin. Mümkün olan en iyi deneyimi edinebilmeniz için sağlıklı ve hafif bir şeyler tükettiğinizden emin olun.

taksim masaj mutlu son tercih edilebilir

Masaj yaparken yağlama önemlidir. En iyi yağlayıcılar ellerinizin vücut boyunca kaymasını sağlayacaktır. Yağlar pek çok kremler gibi iyi işe yarar. Birkaç farklı tür deneyin ve en iyi hangisinin işe yaradığını görün. Masaj istanbul taksim masöz masajsırasında molalara yol açarak yeniden uygulanmayı gerektirmeyen bir krem istersiniz.

Eğer sırt ağrısı çekiyorsanız ve normal sırt masajı rahatsızlığı azaltmıyorsa, el masajı deneyin. Başparmak ve işaret parmağı arasındaki etli alana sertçe basın ve nazikçe masaj yapın. Bu masaj türü kas spazmları ve çeken sırt kasları için özellikle etkilidir.

Masaj terapistiniz yani masöz istanbul çalışırken nefesinizi tutmaktan kaçının. İnanılmaz nahoş düğümleriniz olabilir, ama eğer nefesinizi tutarsanız terapist bunlara başarıyla masaj yapamaz.

Birine masaj yaparken parmaklarınızı açın böylece masaj yaptığınız bölgede daha hassas olabilirsiniz. Bu, kasları gevşetmeye yardımcı olur ve ayrıca eğer derin doku masajı yapmayı planlıyorsanız harika bir tekniktir. Bu şekilde masaj yaptıktan sonra ellerinizi geri kapatın ve avuç içlerinizi kullanın.

istanbul taksim özel masaj olasılık tabii

Masaj terapistinizle konuşun. Konuşmak bir masaj sırasında gerçekten isteyeceğiniz son şey olabilir, ancak bu iyi bir deneyim ile harika bir tanesi arasındaki fark olabilir. Terapistin çalışma gerektiren alanları ve tam olarak hangi stratejilerin en iyi şekilde işe yaradığını bilmesini sağlamanız gerekir.

Neyse ki, boyun masaj için inanılmaz basit bir alandır; bu nedenle, boyun masajı ile müthiş avantajlar kazanılmış olabilir. Sürtünme olan bölgenin dokusu konusunda yardımcı olmak için yağ veya krem kullanın.

Hiç kendinize bir masaj yapmak isteyip de nereden başlayacağınızı bilmediğiniz oldu mu? Zarar veren nokta ile başlayın. Vücudunuzun ağrıyan ve daha sonra bunun dışarıya doğru yayıldığı bölgelerden başlayın. İşlem boyunca diğer hoş olmayan noktalar keşfederseniz, bunlar üzerinde de çalışın. Bir süre sonra, masaj artık yapılan kişiye harika hissettirmezse, masajı bitirebilirsiniz.

Masajınızı yaptığınız zaman diyalog içine girin. Bu, sadece doğru şeyleri yapıp yapmadığınızı değil, kişinin rahat olup olmadığını da bilmek istemeniz için gereklidir. Onları incitmeyi veya hiçbir şey hissetmemelerini istemeyeceğiniz için basınç kullanıp kullanmadığınızı bilmek önemlidir.

taksimde masaj fırsatı kaçırmayın

Masaj terapistine gittiğinizde 4 elli bir masaj isteyebileceğinizi biliyor muydunuz? Aslında iki terapistiniz aynı anda sizinle ilgileniyor olacak. Ek masraf genelde sizin tahmin ettiğinizden çok daha azdır ve bu tip masajın faydaları büyüktür.

Masajınız sizi rahatlattıktan  sonra çok sayıda dakikanızı verin. İstanbul masaj sırasında vücudunuza çok şeyler yapıldı!

masaj salonu taksimDolu bir karın ile masaj randevusuna gitmemeye çalışın. Randevunuzdan yaklaşık yarım saat önce yemeniz daha iyidir. Bir masaj uzun bir süre boyunca karnınızın üzerinde uzanmanızı gerektirir ve bu, eğer karnınız çok doluysa çok rahatsız edici olabilir.

Masaj istanbul yaptırırken kendi hayal gücünüzü kullanmaya çalışın. Bu, masaj keyfinizi arttırabilmenize ve iyi dinlenmiş hissetmenize yardımcı olabilir.

Bir sonraki masajı yaptırmak için kendinizi tamamen ayarladınız mı? Bu rehberliği kalbinize alacak mısınız? Bunu yaparsanız, sizin için artık her masajın gerçekten dikkate değer bir deneyim olduğunu göreceksiniz. Bu, herkesin kesinlikle daha mutlu, daha sağlıklı olacağını ve bir kez daha tamamen masaj sanatını seviyor olduğunu da gösterir!

Eğer sırt ağrısı çekiyorsanız ve normal sırt masajı rahatsızlığı azaltmıyorsa, el masajını deneyin.  Birine masaj yaparken parmaklarınızı açın böylece masaj yaptığınız bölgede daha hassas olabilirsiniz. İyi haber şu ki, boyun masaj için çok kolay bir yerdir; bu nedenle, boyun masajından müthiş yararlar kazanılmış olabilir. Bir süre sonra, masaj artık yapılan kişiye harika hissettirmezse, masajı sonlandırabilirsiniz.

Masaj terapistinize gittiğinizde dört elli bir masaj isteyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Umarım istanbul içinde taksim levent gibi bölgelerde doğru masöz tercihi yaparsınız ve uzman hizmeti ile keyiflenir, daha sağlıklı yaşarsınız 🙂

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0