vip masaj

Eğer vip masaj fırsatları veya fiyatları ilginizi çekiyorsa ne güzel 🙂 Özel masaj bulmak kolay değildir, buna uygun adreslerden birine geldiniz!

Masajın Sunabileceği Faydalar Hakkında Önemli Bilgiler 

Daha iyi bir masaj nasıl verilir bilmek istiyor musunuz? Tabi ki istersiniz, bu isteğinizi gerçeğe dönüştürecek en iyi ipuçları ve numaraları arıyorsunuz. Ufacık noktaların ne kadar değerli olduğunu okurken öğrendiğinizde şaşıracaksınız.

Tabii vip masaj yaparken farklı teknikler denemelisiniz. Okşamak için ellerinizi ve parmaklarınızı kullanın, baskı uygulayın ya da nazik vuruşlarda bulunun. Duyarlılık istiyorsanız mesela gergin bir kası rahatlatmak gibi parmaklarınızın ucunu kullanın.  Baskı uygulamak için avuç içlerinizi kullanarak mümkün olduğunca çok yüzeyi kaplamaya çalışabilirsiniz.

Su içerek masajdan en üst derecede faydalanmaya çalışın. Neden mi? Çünkü iyi bir istanbul masaj dolaşımınızı hızlandırır fakat vücuttan toksinleri atmak için su gereklidir. Masajdan önce su içmek masözün kaslarınızdan laktik asidi atmasını kolaylaştırarak kanınızı  daha hareketli yapar. Masaj sonrası yeterince su almış bir vücut toksinlerin işlenip atılmasında yardımcı olacaktır.

istanbul vip masaj – kaliteli hizmeti bulun

Masajlar yalnızca terapi için değil aynı zamanda rahatlamaya yardımcı olmak için de faydalıdır. Masajlar astımlı çocukların nefes almasında, gerginliği ve yüz, boyun ve baş kaslarının sebep olduğu strese bağlı baş ağrılarında yardımcı olur. Masajın etkisini artırmak için, terapist çalışırken tamamen rahatlamak oldukça önemlidir.

Eğer her ay yoğun ödemli ve kramplı adet öncesi sendromu geçiriyorsanız, sizin için yardımcı bir yol olabilir. Masajın gücünün göze nahoş gelen ödemleri azaltmada yardımcı olduğu bulunmuştur bu sayede pantolonlarınıza daha kolay vip masaj salonugirebileceksiniz. Aynı zamanda masaj  krampla gelen ağrıları da rahatlatmaya yarar.

Çok stresli yada duygusal hissettiğinizde aromaterapi masajı tam sizliktir. Terapist cildinize masaj yaparken etkili yağlar kullanacaktır. Onlar size hangi yağların enerji vereceğini, sizi rahatlatacağını ya da stresten kurtulmanıza yardımcı olacağını tam olarak bilirler. Lavanta size huzur vererek vücudunuzun ve aklınızın sakinleşmesi için sık sık kullanılır.

Egzersiz yapmadan önce ve yaptıktan hemen sonra vücudunuza masaj yapmayı aklınızda bulundurun. Spordan önce masaj yapmak tüm kaslarınıza kan akışının artmasına yardımcı olur. Spordan sonra da kısa bir masaj daha kaslarınızın hızlı kendinize gelmesine yardımcı olur. Egzersizden sonraki bu ekstra beş dakikaya kesinlikle değer.

Masaj terapistiniz ister evde, ister masaj salonu gibi yerde masaj yaparken nefesinizi tutmaktan sakının. Son derece acı verici şişkinlikleriniz olabilir yine de terapist siz nefesinizi tutarken onlara etkili şekilde masaj yapamaz. Kas ağrıları, derin nefes alma ve görselleştirme birleşimi ile nefes almaya çalışın. Aklınızdan şişkinliği sıcak güneşin altında eriyen bir kalıp tereyağı olarak hayal edip, resmedin.

Eğer bir kadınsanız, erkek masaj terapistlerinden uzak durmaya çalışmayın. 🙂 Kadınların çoğu mütevazi oldukları için, erkek bir masaj terapistiyle kendilerini genelde rahatsız hissederler. Ancak bazı kadınlar hayatları boyunca aldıkları masajlardan en iyilerinin erkek bir masaj terapisti tarafından yapıldığını söylemişlerdir. Kararınız ne olursa olsun masaj terapistinizi cinsiyetine göre yargılamayın. Tabi nuru masaj gibi bazı masajlar sadece karşı cinsler arasında mümkündür.

vip masöz masaj – doğru tercihler

Masaj hizmeti almadan önce istanbul masöz bayana sorunlu yerleriniz hakkında bilgi veriniz. Aksi halde, masajınızın önemli kısmını, daha az çalışma ihtiyacı olan kısımlarda harcayabilirsiniz. Bu mesajla masaj terapistinize kısıtlı zaman diliminde bir eylem planı imkanı verirsiniz.

Masaj seansı için rezervasyon yaptırma aşamasında, uygulamanın sorun yaratmayacağı zaman dilimi seçmeniz iyidir. Özellikle nuru masajı gibi özel tür hizmet alacaksanız, masaj yerine erken gitmeniz ve ayrılma için aceleye getirmemeniz iyidir. Seansınızı ilerleyen bir tarihe erteleme konusunda stres yaratmamanız açısından gittiğiniz masöz veya salonun iptal politikası hakkında bilgilenin.

Eğer derin-doku masajı gibi özel masaj yapıyorsanız, dirseklerinizden de faydalanın. İlk başta masaj yaptıran kişi için rahatsız edici olabilir fakat bu harika bir haz duygusu yaşatmanın ve kasları geliştirmenin fantastik bir yoludur. Tabi çok fazla sert bastırmayın çünkü bu zararlı olabilir.

vip masöz istanbul – hareketler

Masaj istanbul yaptırırken hareketleriniz masajdan zevk almanıza yardımcı olacak ve maksimum ölçüde faydalanmanıza yardımcı olacaktır. Özel masaj sırasında derin nefes alma alıştırmaları deneyin. Baskı uygulandığında nefes verin ve tam tersi şekilde baskı hafiflediğinde nefes  alın. Bu durum masajınızın rahatlatmasında ölçülemeyecek kadar etkili olacaktır.

Masaj yaptırmak için çok para harcamanız gerektiğini düşünme yanlışına düşmeyin. İyi bilinen masaj salonlarını seçmek insanın doğasında vardır, öte yandan daha küçük bir salon ya da masaj okulu da aynı hizmetleri verebilir. Bazen daha az bilinen yerler daha pahalı rakiplerine nazaran yarı fiyatına daha iyi hizmet sunarlar.

Bir yaranız varsa veya güçlü bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız masaj tekniklerini birleştirmelisiniz. Kiropraktik ya da akupunktur bazı örnekler olabilir. Bunlar iskelet sistemini, kas sistemini ve sinir sistemini içeren tam bir deneyim için iyi vip masajaktivitelerdir.

İyileşme sürecini hızlandırmak ve sizi tekrar layık olduğunuz yere getirmek için harika bir yoldur.

Eğer ciddi bir yanığınız varsa, çok acı verici olabilir ve nahoş bir yara bırakabilir.

Bu belirtilerle başa çıkmak için kremler vardır, fakat daha hızlı iyileşmek için masaj yaptırmayı düşünebilirsiniz. Masaj yanık tarafından etkilenen bölgenin iyileşmesine yardım eder.

vip masaj salonu – bağımsız masöz tercihi

Masaj sırasında kullandığınız yağ masaj deneyimini pozitif etkileyecektir. Rahatlamayı arttırmak için lavanta yağı kullanın.

Daha samimi bir masaj için silhat, yasemin ya da sandal ağacı yağı kullanın. Ayrıca ılık bir yağ istiyorsanız, dokunuşları ısıtacak zencefil yağı kullanın.

Şimdi öğrendiklerinizi pratiğe dökme zamanı. Ufak ufak başlayın ve teknikleri mükemmelleştirin.

Ne kadar işe yaradıklarını ve insanların yeni yeteneğinizi ne kadar sevdiklerini gördüğünüzde şaşıracaksınız. Daha çoğunu öğrenmeye ve onları şaşırtmaya devam edin.

İstanbul vip özel masaj arayışınızda size başarılar dilerim 🙂 Umarım tanışma imkanımız olur ve benden hizmet alırsınız, istanbul masöz için doğru adres!

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0